>
Jap / Marr me qera në Elbasan
 
Magazine 300m2 tek ish konservimi
Pershendetje, jap me qera nje magazine tek ish konservimi ne Elbasan prapa Stadiumit "Elbasan...
24 Shikime
Kerkoj shtepi me qera

100 LEKË

Kerkoj shtepi me qera per familjare 1+1 te mobiluar ne kushte bashkohore me cmim te arsyeshem...
97 Shikime

100 LEKË

Kerkoj shtepi me qera

100 LEKË

Kerkoj shtepi me qera me cmim te arsyeshem per familjare jo shum larg qendres 0692123554
46 Shikime

100 LEKË

Hyrje me qera

10 LEKË

Kerkoj nje hyrje me qera ne Elbasan prane qendres ose prane kryqezimit te cerrikut , me kushte...
160 Shikime

10 LEKË

2 Shpi me qera

400 EUR

Jepet vile me qera, 2 kateshe 260 m2 130 m2 nje kart 4 dhoma gjumi 2 vc, por sa I kam mbaruar...
354 Shikime

400 EUR

2 Apartament me qera ne plazh golemit

20 EUR

Jepet me qera apartament ne plazhin e golem 1+1 dhe ballkon per pushime ne bregdet i mobiluar me...
676 Shikime

20 EUR

kerkoj hyrje me qera
kerkoj shpi me qera 1+1 me cmim te arsyshem nr tel 004915166295103 wcp
1244 Shikime
4 Njoftim

1,000 LEKË

Pershendetje , nese jeni te interesuar dhe po kerkoni ambiente te reja ne qytetin e Elbasanit ,...
2663 Shikime

1,000 LEKË

4 JEPET ME QIRA AMBJET BIZNESI NË KUSARTH , ELBASAN

600 EUR

Jepet me qira ambjet biznesi ne lagjen Kusarth , Elbasan. Sipërfaqja totale e saj është 1700 m²...
3511 Shikime

600 EUR

Jap shtepi me qera

20,000 LEKË

Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe...
2294 Shikime

20,000 LEKË

Kerkoj shtepi me qera
Deshiroj te marr me qera nje apartament 1+1. Te jete i mobiluar.Nuk ka rendesi kati ne te cilin...
2233 Shikime
Kerkoj banese
Kerkoj banese, mundesisht ne ruajtje, por edhe me qera te arsyeshme.
2415 Shikime
Apartament me qera
Jepet apartament me qera 2+1+2wc ,ne qender te qytetit e pajisur me mobilim te ri.Apartamenti...
2082 Shikime
Apartament me qera
Jepet apartament me qera 2+1+2wc ,ne qender te qytetit e pajisur me mobilim te ri.Apartamenti...
2889 Shikime
2 Magazina me qera metalurgji

2,500 LEKË

2002 Shikime

2,500 LEKË

2 Magazine me qera metalurgji

1,500 LEKË

Magaziana1me siperfaqe totale: 4000 m2 Siperfaqe objekti: 1000m2
1761 Shikime

1,500 LEKË