>

Jap dyqan me qera

40,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Jap me qera dyqan me sipërfaqe 40 m2. Dyqani është në gjendje perfekte dhe mund të shtoni çfarë të keni dëshirë. Dyqani ka shumë frekuentim të njerëzve sepse ka një pozicion shumë të mirë. Ai ndodhet 300 metra larg nga Stadiumi “ Elbasan - Arena" si dhe përpara markatës që ndodhet aty pranë. Çmimi 40 000 lekë të reja. Për më tepër informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0684803900 .

Çmimi: 40,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 336
1927 Shikime

Detajet e njoftuesit

Esli (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jap dyqan me qera

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu