>

Jap dyqan me qera

Përshkrimi dhe çmimi

Jap dyqan me qera. Dyqani është në gjendje shumë të mirë, dhe është mjaft i frekuentueshëm nga njerëzit sepse është në një pozicion shumë të favorshëm. Çmimi i diskutueshëm. Për më teper informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0697353299. Adresa: Kryqëzimi tek Alpha Bank, përballë Spar-it.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 360
1391 Shikime

Detajet e njoftuesit

Jap Dyqan Me Qera (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jap dyqan me qera

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu