>

Jap shtëpi me qera

20,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Jap me qera katin e parë të një shtëpie 2 katëshe me sipërfaqe 100 m2. Çdo kat i shtëpisë ka hyrje të veçanta, Shtëpia eshtë gjysëm e mobiluar, me 24 orë ujë, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje të madhe, 1 kuzhinë, 1 banjo, ka holl përpara dhe është e rregulluar. E gjithë shtëpia rrethohet nga 2500 m2 tokë dhe ka dalje direkte në rrugën kryesore. Çmimi 20000 lekë të reja në muaj i diskutueshëm. Adresa : Autostrada Elbasan-Metalurgji ( pranë QTO ) Për çdo informacion tjetër na kontaktoni në numrin e celularit : 0692191187
Çmimi: 20,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Zgjidhni Me 2 kate
Zona ose lagjja Autostrada Elbasan-Metalurgji ( pranë QTO )
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 400
2532 Shikime

Detajet e njoftuesit

Shtëpi Me Qera (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jap shtëpi me qera

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu