>

Jepet me qera Vila Perla

Përshkrimi dhe çmimi

 

Jepet me qera Vila Perla me sipërfaqe 540 m2 me hipotekë (dokumentacion të rregullt).E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. Vila është me 3-kate. Ajo ndodhet në Portën Perëndimore të Kalasë së Elbasanit, lagjia: “Kala” afër kryqëzimit të 1 Majit. Çmimi tepër i arsyeshëm. Për më shumë informacion na kontaktoni në numrin e telefonit 0682034712 ose shikoni videon e mëposhtme: https://www.youtube.com/watch?v=Z2PRbdxf7WA. Ju mirëpresim!

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Zona ose lagjja Lagjia:
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 454
1445 Shikime

Detajet e njoftuesit

Tani (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera Vila Perla

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu