>

Ambient per Biznes ne Elbasan

Përshkrimi dhe çmimi

Objekti ndodhet ne autostraden Elbasan -Metalurgji prane qendres tregtare ORT-i , ka nje siperfaqe totale 600 m2, dy kate . Kati i pare eshte dyqan me siperfaqe 250 m2 + plus bodrum me siperfaqe 350 m2 . Jepen me qera te dyja katet ose vetem njeri me kontrate shumvjecare. Cmimi me marreveshje i diskutueshem.Per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin e telefonit: 0692278808. Ju mirpresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera D
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 548
2420 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ambient Biznesi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Ambient per Biznes ne Elbasan

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu