>

Elbasan uzina 12

1,750 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Jap me qera ambjent biznesi. Eshte ambjent i posacem per fabrika dhe per magazina. Objekti eshte 2 katesh dhe 1 kat ka siperfaqje 610 m2 .Cmimi: 1750 € i diskutushem. Per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin e telefonit: 0699637367. Ju mirpresim.

Çmimi: 1,750 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Lloji Ambient Biznesi
Zona ose lagjja Elbasan uzina 12
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 549
1462 Shikime

Detajet e njoftuesit

Graciano (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Elbasan uzina 12

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu