>

Vile dhe Dyqan jepet me qera

35,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera Vila + 1 parking dhe ambient per biznes (Dyqan) me siperfaqe 195 m2 ,te pershtatshme per aktivitet tregtar gjithashtu dhe per banim. Mund te meren me qera sebashku ose dhe te ndara. Çmimi 20000 leke te reja/muaj vila dhe 15000 leke te reja/muaj dyqani pra te dyja sebashku 35000 leke te reja/muaj. Adresa: Rruga: Vasil Llapushi; Lagja: Brigada 17 Sulmuese (ne hyrje te tregut). Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0672228888. Ju mirpresim.

Çmimi: 35,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Zona ose lagjja elbasan
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 560
878 Shikime

Detajet e njoftuesit

Erne (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Vile dhe Dyqan jepet me qera

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu