>

Jepet me qera Kati i 2 perballe Furres Blinat

180 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera kati i 2-te perball Furres Blinat tek Bar Mozart. Aktualisht eshte shtepi banimi por leshohet me qera per zyra ose bare . Ambjenti eshte ne nje pozicion shume te favorshem. Adresa: Rruga: Rinia. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0693673013. Ju mirpresim.

Çmimi: 180 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 561
1993 Shikime

Detajet e njoftuesit

Jepet me qera (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera Kati i 2 perballe Furres Blinat

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu