>

Jap me qera shtepi private

Përshkrimi dhe çmimi

Jap shtepi private me qera te mobiluar, e cila eshte me siperfaqe 100 m2 dhe me 3-kate. Kati i pare sherben dhe si garazhd. Ka ngrohje me energji diellore. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e tel: 0683462782. Ju mirepresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Zgjidhni Me 3 kate
Zona ose lagjja Elbasan
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 624
1190 Shikime

Detajet e njoftuesit

Durim (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jap me qera shtepi private

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu