>

Jepet dyqan me qera,shitet ose nderrohet

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet dyqan me qera, me siperfaqe 122 m2. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme nga siperfaqa e madhe qe ka. Çmimi per shitje eshte 55 000 euro i diskutueshem. Mundesi nderrimi me hyrje ose makine + diferencen. Per me shume informacion na kontaktoni ne nr e tel:0683334342. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 645
1251 Shikime

Detajet e njoftuesit

Florenci (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet dyqan me qera,shitet ose nderrohet

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu