>

Jepet me qera karburant

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera karburant me siperfaqe 500m2. Karburanti ndodhet ne unaze te qytetit Elbasan. Per informacione me te detajuara kontaktoni ne numrin e cel: ‭0695803058. Ju mirepresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Lloji Karburant
Zona ose lagjja Unaza e qytetit Elbasan
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 648
1895 Shikime

Detajet e njoftuesit

Karburant (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera karburant

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu