>

Ambjent me qera

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet ambjent me qera i pershtatshëm për biznese te ndryshme si lloto sport, dentisteri , etj. I pajisur me banak , tavolina karrige etj ( mund te pershtatet sipas nevojes se klientit ) Ambjenti eshte 7 metra larg rruges kryesore , 100m2, leshohet per nje kohe te gjate! Cmimi mund te diskutohet! Per cdo informacjon kontaktoni ne numrin e celularit: 0695555236 ose 0682545197

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera D
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 650
2268 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ambjent me qera (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Ambjent me qera

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu