>

Dyqan 2 kat plus bodrumi

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera objekti 2 kat plus bodrumi. Bodrumi 150m katrore, Kati i pare 200m katrore, Kati i dyt 200m katrore. Per aktivitete te ndryshme Adresa: ne dalje te qytetit, buze rruges. Per me teper na kontaktoni ne numrin e celularit: 0692527834

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 653
1761 Shikime

Detajet e njoftuesit

Dyqan 2 kat plus bodrumi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Dyqan 2 kat plus bodrumi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu