>

Jap me qera dyqane + vile

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera vila, ndertesa eshte 3- kateshe, ne lagjen Kala Elbasan. Ndertesa ka nje kat te nendheshem ( bodrum) me siperfaqe 220 m2, kati 1 (pare) 150 m2 ku ndodhen tre dyqane, kati 2 (dyte) 237 m2, dhe kati i 3 (trete) 237 m2. Ndertesa ka sistem ngrohje me kaldaje per cdo kat, ka te instaluar panele me rreze dielllor, uje 24 ore dhe energji me rrjetin 3 fazor. Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti. Ndertesa ndodhet ne rrugen qendrore, ne Lagjen Kala dhe ka vend parkim si dhe nje lulishte relaksuese pas saj. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e cel; 0692095059.
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 673
1451 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mihal (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jap me qera dyqane + vile

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu