>

Jepet me qera dyqan

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 metra katror ambjenti i brendshem. Amjenti i jashtem 150m2 me lulishte,e pershtatshme per lokal apo biznes tjeter. Cmimi shum i arsyeshem. Adresa:Lagja 5 maji 100 metra siper parkut rinia .Per me teper na kontaktoni ne numrin e celularit:0693746625.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 719
1444 Shikime

Detajet e njoftuesit

Igli (10)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera dyqan

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu