>

Jepet me Qera Objekti

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera kompleksi ne Fush-Studen Komuna Stebleve Librazhd Hotel-Restorant me 10 dhoma , Kafene , Karburant dhe 6 vaska peshku te vendosura ne nje sip. toke 5000 m katrore . Kompleksi eshte i paisur me dokumentacion te duhur ligjore. Oferta shume e leverdishme . Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0682440005

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Lloji bar-restorant hotel
Zona ose lagjja Stebleve Librazhd
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 875
1493 Shikime

Detajet e njoftuesit

Hasa (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me Qera Objekti

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu