>

Jepet me qera dyqan 600 m2

1,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera dyqani me siperfaqe 600 m2. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e trete dhe ne nje zone teper te favorshme. Mund te perdoret per shume lloje biznesesh, i pa rregulluar. Cmimi 1500 Euro ne muaj. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit : 0698285082. Adresa: Bulevardi: Qemal Stafa ( Prane Neptun).

Çmimi: 1,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 936
1261 Shikime

Detajet e njoftuesit

Irfani (4)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera dyqan 600 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu