>

Jepet me qera dyqan 40 m2

25,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Jap dyqan me qera me siperfaqe 40 m2. Dyqani është në katin e dyte te nje pallati te ri, mjaft i frekuentueshëm nga njerëzit sepse është në një pozicion shumë të favorshëm me pamje nga bulevardi, siper Neptun. Çmimi 25000 leke te reja ne muaj i diskutueshëm. Për më teper informacion kontaktoni në numrin e celularit : 0695682983. Adresa: Bulevardi Qemal Stafa, Kryqëzimi prane Neptunit, Elbasan. Ju mirpresim.

Çmimi: 25,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 939
2142 Shikime

Detajet e njoftuesit

Brikena (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera dyqan 40 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu