>

Jepet me qera dyqan 29 m2

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 29 m2. Dyqani ndodhet buze rruge prane Universitetit Aleksander Xhuvani dhe Bar High Five ne pozicion teper te favorshem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0692398119. Adresa: Lagja: Visarion Xhuvani; Rruga Rinia; Elbasan. Ju mirpresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të jap me qera

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 947
1778 Shikime

Detajet e njoftuesit

Nikos (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera dyqan 29 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu