>
Jap / Marr me qera në Elbasan
Apartamente
 
4 Jepet me qera

15,000 LEKË

Jepet me qera nje apartament 3+1 për familjarë ose konviktore, 96 M2, 4 ambjente, kati 2, totali...
1365 Shikime

15,000 LEKË

4 Jepet shtepi me qera

250,000 LEKË

Jepet shtepi me qera 2+1 me nje siperfaqe 75 m2, e perbere nga nje dhome gjumi, guzhine, soxhorno...
644 Shikime

250,000 LEKË

4 Jepet me qera apartament i ri, i mobiluar, 2+1 tek Rezidenca Shopi

260 EUR

Jepet me qera apartament i ri 2+1, i mobiluar, me sipërfaqe 80 m2, tek Rezidenca Shopi....
546 Shikime

260 EUR

4 Jepet me qera apartament i ri 1+1, i mobiluar, tek Rezidenca Shopi

170 EUR

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, në katin e 5-të tek Rezidenca Shopi. Apartamenti ka 1...
588 Shikime

170 EUR

Jap me qera apartament 1+1 kati i 5-të

10,000 LEKË

Jap me qera apartament 1+1 kati i 5-të i rregulluar dhe gjysëm i mobiluar. Apartamenti përbëhet...
1440 Shikime

10,000 LEKË