>
Jap / Marr me qera në Elbasan
Shtëpi private
 
2 Shpi me qera

400 EUR

Jepet vile me qera, 2 kateshe 260 m2 130 m2 nje kart 4 dhoma gjumi 2 vc, por sa I kam mbaruar...
2238 Shikime

400 EUR

kerkoj hyrje me qera
kerkoj shpi me qera 1+1 me cmim te arsyshem nr tel 004915166295103 wcp
3057 Shikime
Jap shtepi me qera

20,000 LEKË

Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe...
4456 Shikime

20,000 LEKË

Kerkoj banese
Kerkoj banese, mundesisht ne ruajtje, por edhe me qera te arsyeshme.
4202 Shikime
4 Jap me qera vile + dyqane
Jepet me qera vila, ndertesa eshte 3- kateshe, ne lagjen Kala Elbasan. Ndertesa ka nje kat te...
6750 Shikime
4 Jap me qera shtepi private
Jap shtepi private me qera te mobiluar, e cila eshte me siperfaqe 100 m2 dhe me 3-kate. Kati i...
4970 Shikime
4 Vile dhe Dyqan jepet me qera

35,000 LEKË

Jepet me qera Vila + 1 parking dhe ambient per biznes (Dyqan) me siperfaqe 195...
4451 Shikime

35,000 LEKË

3 Jap shtëpi me qera

20,000 LEKË

Jap me qera katin e parë të një shtëpie 2 katëshe me sipërfaqe 100 m2. Çdo kat i shtëpisë ka...
10197 Shikime

20,000 LEKË