>
Jap / Marr me qera në Elbasan
Dyqan
 
3 Jepet me qera dyqan 29 m2
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 29 m2. Dyqani ndodhet buze rruge prane Universitetit Aleksander...
5402 Shikime
4 Jepet me qera dyqan 40 m2

25,000 LEKË

Jap dyqan me qera me siperfaqe 40 m2. Dyqani është në katin e dyte te nje pallati te ri, mjaft i...
5674 Shikime

25,000 LEKË

4 Jepet me qera dyqan 600 m2

1,500 EUR

Jepet me qera dyqani me siperfaqe 600 m2. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e trete...
5030 Shikime

1,500 EUR

4 Jap me qera Dyqan 220 m2

1,500 EUR

Jepet me qera dyqani me siperfaqe 220 m2. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e pare...
5736 Shikime

1,500 EUR

4 Jepet me qera dyqan
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 metra katror ambjenti i brendshem. Amjenti i jashtem 150m2...
5161 Shikime
4 Jap me qera dyqane + vile
Jepet me qera vila, ndertesa eshte 3- kateshe, ne lagjen Kala Elbasan. Ndertesa ka nje kat te...
4984 Shikime
4 Dyqan 2 kat plus bodrumi
Jepet me qera objekti 2 kat plus bodrumi. Bodrumi 150m katrore, Kati i pare 200m katrore, Kati i...
5018 Shikime
4 Ambjent me qera
Jepet ambjent me qera i pershtatshëm për biznese te ndryshme si lloto sport, dentisteri , etj. I...
4948 Shikime
3 Jepet dyqan me qera,shitet ose nderrohet
Jepet dyqan me qera, me siperfaqe 122 m2. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme nga...
4925 Shikime
4 Jepet me qera Kati i 2 perballe Furres Blinat

180 EUR

Jepet me qera kati i 2-te perball Furres Blinat tek Bar Mozart. Aktualisht eshte shtepi banimi...
5264 Shikime

180 EUR

4 Dyqan dhe Vile jepet me qera

40,000 LEKË

Jepet me qera ambient per biznes (Dyqan) si dhe Vila + 1 parking me siperfaqe 195 m2...
5040 Shikime

40,000 LEKË

3 Ambient per Biznes ne Elbasan
Objekti ndodhet ne autostraden Elbasan -Metalurgji prane qendres tregtare ORT-i , ka nje...
4879 Shikime
1 Jap dyqan me qera
Jap dyqan me qera. Dyqani është në gjendje shumë të mirë, dhe është mjaft i frekuentueshëm nga...
5269 Shikime
1 Jap dyqan me qera

40,000 LEKË

Jap me qera dyqan me sipërfaqe 40 m2. Dyqani është në gjendje perfekte dhe mund të shtoni çfarë...
5996 Shikime

40,000 LEKË