>
 
4 Biznes paintballi

5,000 EUR

Shitet ose nderrohet biznes: 10 armë, 16 antiplumba, 16 doreza, 26 kokore, 7 kutia me nga 2000...
1363 Shikime

5,000 EUR

4 Shes ose nderroj paisje te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera.
Shes ose nderroj paisje te ndyshme te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera. Pajisjet jane...
2596 Shikime
3 Shes ose nderroj paisje te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera.
Shes ose nderroj paisje te ndryshme te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera. Cmimet jane...
2292 Shikime
3 Shes tavolina dhe karrige per lokal
Shes ose nderroj tavolina e karrige te ndryshme te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera....
4275 Shikime
1 Shes biciklete
Shes biciklete me cmim teper te arsyeshem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e...
1179 Shikime
4 Shitet ose nderrohet nje Fiat + nje Renault

6,000 EUR

Shiten dhe nderrohen 2 makina stejshen, karavan, te vitit 2004. Fjat Stilo 1.9 jtd, 105 mije...
1229 Shikime

6,000 EUR

4 Jepet me qera nje magazine

70,000 LEKË

Jepet me qera nje magazine 350 m2 + 4.9 metra e larte + 400 m2 + 3.5 metra i larte, kati i...
1740 Shikime

70,000 LEKË

3 Shes ose nderroj paisje te perdorura per pasticeri
Shes ose nderroj paisje te ndryshme te perdorura per pasticeri. Nje makineri prerese, nje...
1517 Shikime
4 Jepet me qera dyqan
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 metra katror ambjenti i brendshem. Amjenti i jashtem 150m2...
1445 Shikime
4 Fiat Stilo 1.9 JTD-04

2,700 EUR

Shitet autoveture ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Marka: Fiat, Modeli: JTD,...
1243 Shikime

2,700 EUR