>
Kërkoj / Ofroj shërbime në Elbasan
 
USTA PLLAKASH

Ofrohet pune
Jam usta pllakash.Punoj pllakat e te gjitha dimensioneve per dhoma guzhina dhe banjo.Jam i...
1646 Shikime
Taksi

Ofrohet pune
Elbasan Mollas Elbasan 068 48 05 415
2202 Shikime
1 Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik

1 LEKË

Ofrojme Sherbime me Sharre Betoni dhe Matrapik Trajtime betonesh. Bejme prerje betoni, asfali,...
3085 Shikime

1 LEKË

Klinikeestetikedentare
Viva dental.kujdesemi per shendetin dhe estetiken e klienteve tane.zirkon .e max. litium...
2153 Shikime
4 FRENGJISHT - SHQIP - FRENGJISHT / PERKTHIME ZYRTARE

1 LEKË

TATAeva / STUDIO PERKTHIMI E NDERMJETESIMI TREGTAR www.tataeva.com NIPT:...
2756 Shikime

1 LEKË

1 Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +18566810896

450 USD

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +18566810896 All products are brand new, unlocked...
3372 Shikime

450 USD

1 Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +18566810896

800 LEKË

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB $450 Whatsapp : +18566810896 All products are brand new, unlocked...
3233 Shikime

800 LEKË

2 Free Shipping Selling Sealed Apple iPhone

400 USD

Free Shipping Selling Sealed Apple iPhone 11 Pro iPhone X We are a mobile phone supplier. We...
2631 Shikime

400 USD

kerkoj hyrje me qera
kerkoj shpi me qera 1+1 me cmim te arsyshem nr tel 004915166295103 wcp
2847 Shikime
Pune

Ofrohet pune

15 LEKË

Kerkoj pun si kujdestare ose dado ne elbasan
3828 Shikime

15 LEKË

Servis Flori
Servis Flori prej vitit 2006 ofron riparimet e te gjitha llojeve te autovetura dhe furgonave. Me...
5122 Shikime
4 Servis Celularesh Mandi
Servis Celularesh Mandi ofron riparime celularesh, programime dhe aksesore te ndryshem per lloje...
5221 Shikime
4 Agjensi udhetimi & Siguracione makinash
Agjensi Turistike, Siguracione makinash, Siguracion shendeti, kartona jeshil, bileta per Autobus,...
4799 Shikime
4 Zgara Korcare ( prane Shatervanit )
Zgara Korcare eshte nje mjedis me atmosfere te ngrohte e me shumllojshmeri gatimesh ne zgare. Te...
6082 Shikime
4 Parukeri Vali
Parukeri Vali ofron sherbime profesionale parukerie dhe estetike plot stil. Keto sherbime jane:...
6819 Shikime
4 Eksploro Jeten ofron kurse shpirterore, psikologjike & shendetsore falas me certifikime.
"Eksploro Jeten", per here te pare ne Shqiperi ofron kurse falas me internet ose me poste me...
4942 Shikime
1 '''''-- SIGURACION PER MAKINEN TUAJ --'''
Siguracione per mjetin tuaj me cmim te arsyeshem per tregun. Karton Jeshil per jashte vendit per...
3899 Shikime
4 Klinika
Klinika "Fizioporta" është një qendër mjekesore fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e...
5812 Shikime
4 Auto servis Raldi
Auto servis Raldi ofron servis per automjete te llojeve nga me te ndryshmet, ben shit-blerje te...
5067 Shikime
ofroj sherbim si bebisiter
Quhem Gentiana,jam 26 vjece.Kam mbaruar shkollen e larte per Histori-Gjeografi.Kam eksperience...
4177 Shikime