>

Përshkrimi dhe çmimi

Auto Gaz Renato tashmë lider në treg, me një eksperience mbi 10 vjecare ofron montime dhe riparime impiantesh gazi me garanci nga 2 deri ne 5 vite për të gjitha llojet e automjeteve me benzin dhe naftë si dhe montime katalizatorësh.

Tek ne do te gjeni sherbim profesional nga një staf i specializuar për montimin e impianteve tepër cilësor dhe 100% të sigurtë. Sistemet tona optimizojnë cilësinë ekologjike të gazit, reduktojnë ndotjen nga nxjerrja e gazrave të motorrave, përgjysmojnë menjëherë koston e karburantit dhe sjellin një kursim të garantuar që në rimbushjen e parë.

Çmimet tepër të favorshme tek ne tashmë mund ti paguani edhe me këste. Çdo montimi të impiantitit të gazit ne i bashkangjisim edhe dokumentacionin përkatës i cili duhet të dorzohet tek kontrolli fizik.

Adresa: Rruga: “ Thoma Kalefi ” ; Tek karburant: “ Eroil ” ( pranë urës së Shkumbinit ). Facebook: https://www.facebook.com/Servis-Renato-1600105136904020/ . Për më tepër informacion kontaktoni në numrin e celularit: 0693830800. Ju mirpresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Ofroj shërbim / Kerkoj shërbim Ofroj shërbim

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 443
2224 Shikime

Detajet e njoftuesit

Renato (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Servis Renato

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu