>

Auto servis Raldi

Përshkrimi dhe çmimi

Auto servis Raldi ofron servis per automjete te llojeve nga me te ndryshmet, ben shit-blerje te pjeseve te reja dhe te perdorura per automjete si dhe shet autovetura te perdorura te importuara nga jashte Shqiperise. Garanci, cilesi dhe cmime teper ekonomike. Per informacione te metejshme na kontaktoni ne nr e cel;.0697671052 Ju mirepresim!

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 500
2553 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Raldi (4)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Auto servis Raldi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu