>

Përshkrimi dhe çmimi

Parukeri Vali ofron sherbime profesionale parukerie dhe estetike plot stil. Keto sherbime jane: krehje, stilime flokesh 800-1000 leke & lyerje flokesh te shkurter mesatar dhe te gjate 800 leke 1500 leke dhe 2000 leke, depilim total 1700 leke, manikyr & pedikyr per te gjithe ata qe i kushtojne vemendje shendetit dhe pamjes se thonjve, heqje vetullash 100 leke, make up artist 300 - 500 leke, qerpiket e shtuar 700 leke, rregullime nusesh dhe thonj me tipsa 1000 leke, xhel 800 leke & natyral 500 leke. Keni provuar shume teknika depilimi dhe kremera te ndryshem por nuk keni gjetur personat apo vendin e duhur? Deshironi te jeni cdo dite ne gjendjen tuaj me te mire? Tek parukeri Vali do te gjeni gjithcka i perket perkujdesjes tuaj. Per me teper informacion dhe rezervime kontaktoni ne numrin e telefonit: 0695660532. Adresa: Bulevardi "Qemal Stafa", (prane Shatervanit), Elbasan. Ju mirpresim nga e hena ne te diele ora 08:00 AM - 14:00 PM & 16:00 AM - 20:00 PM. Bukuria ka nje emer Parukeri Vali!

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Ofroj shërbim / Kerkoj shërbim Ofroj shërbim

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 904
1435 Shikime

Detajet e njoftuesit

Parukeri Vali (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Parukeri Vali

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu