>

Përshkrimi dhe çmimi

Servis Flori prej vitit 2006 ofron riparimet e te gjitha llojeve te autovetura dhe furgonave. Me nje personel teper te kualifikuar, me eksperience shume vjecare pune, ofron punime xhenerike,motorrike, elektroauti e shume riparime e sherbime te tjera te plota duke bere te pamunduren per plotesimin e kerkesave te cdo klienti. Pjesët e këmbimit të reja dhe të përdorura mund te sigurohen nga Servis Flori ose nga klientet sipas kerkesave te tyre. Të gjitha pjesët e këmbimit janë cilësore dhe dhe në gjendje perfekte pune. Adresa: Rruga Elbasan-Cerrik tek Pishat. Per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin e telefonit 0695607687.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Ofroj shërbim / Kerkoj shërbim Ofroj shërbim
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 967
1132 Shikime

Detajet e njoftuesit

Servis Flori (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu