>

Aksident me pasojë vdekjen në Elbasan

  • Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan.

    Një makinë ka përplasur një këmbësor, duke i marrë jetën.

    Aksidenti ka ndodhur në zonën e Zaranikës.

    Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka ndaluar drejtuesin e mjetit.