>

shitet dyqan

Shitje

1,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet objekt seksion ekonomik me sip 82m2 Me dekumentacion te rregullt cemimi 1500 er m2 .Dyqani ndodhet ne kat te pare te shtepis private 2 kateshe.

Çmimi: 1,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1009
714 Shikime

Detajet e njoftuesit

esmeralda.nuhaj91 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu