>

Shes token ne katunin e ri afer karburant sprintit 8200 m2 urgjent

Shitje

100,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes token ne katunin e ri afer karburant sprintit 8200 m2,shitet urgjent per nevoja urgjente me 1500 leke/m2.distanca nga rruga elbasan metalurgji 120m,ka rruge asfalt +drita+uje.E rrethuar me mur me blloqe,ka pus uji, dhe ka mpeme te mbjellura ullinj100 rrenjk etj.Shitet urgjent 12.300.000 leke

Çmimi: 100,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 8200m2
Zona ose fshati Katuni ri
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1013
1238 Shikime

Detajet e njoftuesit

tokaxxx (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes token ne katunin e ri afer karburant sprintit 8200 m2 urgjent

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu