>

Jam i interesuar per apartament me qera

Përshkrimi dhe çmimi

jam i intireresuar per hyrje 1+ 1 ose 2+1 me cmim te arsyshem.

Nr tel 00306982110664

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera Dua të marr me qera
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 2+1

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1016
1214 Shikime

Detajet e njoftuesit

Super User (2)
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu