>

Shes 1 dynym toke ne te hyre te fshatit Byshek

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shes 1 dynym toke ne te hyre te fshatit Byshek. 500m nga hajdarani, 1.5 km nga elbasani cmimi teper I arsyeshem. Toka ka dhe 15 rrenje ulli.

Kontaktoni Musa Kllogjri ne nr : 0682370968

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1021
2730 Shikime

Detajet e njoftuesit

toke (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes 1 dynym toke ne te hyre te fshatit Byshek

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu