>

Shitet toke tek fabrika letres kavaje

Shitje

4,300 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke tek fabrika letres kavaje esht e paisur me te gjithe dokumenta , certifikat pronesi tapi etj. Me siperfaqe 2750m2 , 800m larg nga qyteti . Vije e verdhe per ndertim . E pershtatur per cdo gje magazin shtepi oficin , e tok buqesore esht e cilesuar si kategoria e pare per prodhim. Cmimi i Diskutushem Cel 0692400172

Çmimi: 4,300 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Sipërfaqja 2750m2
Zona ose fshati Fabrika letres kavaje
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1044
3118 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet toke tek fabrika letres kavaje

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu