>

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet apartament me qera 2+1+2wc ,ne qender te qytetit e pajisur me mobilim te ri.Apartamenti ndodhet ne qender, mbas pallatit te sportit ,kati i pare banim,lart zyres se partise socialiste. Apartamenti eshte teresisht i ri,pallat i ri dhe I lidhur me uje 24 ore.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera D

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1066
2780 Shikime

Detajet e njoftuesit

ysalla (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu