>

Shitet Toke me Certifikate Pronesie

Shitje

75 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Pershendetje. shes toke te pajisur me Certifikat Pronesie ne qytetin e Cerrikut. Siperfaqja 6000 m2.E pershtatshme per Biznes. Cmimi 75.000 Euro,I diskutueshem.
Çmimi: 75 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 6000m2
Zona ose lagjja Cerrik
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1078
710 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Toke me Certifikate Pronesie

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu