>

PAJISJE PASTICERIE

Shitje

3,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Disponoj per shitje pajisje pasticerie shume pak te perdorura (GJENDJA SI TE REJA) 1-Espozitor pasticerie me permasa 1.80 ml gjatesi* 1.50 ml lartesi 2- Banak multifunksional frigoriferik me permasa 2.40 ml me tre dhoma frigoriferike poshte me tre hapje me pllake graniti. 3- Furre pasaticerie e llojit UNOX me kapacitet deri ne 10 tava
Çmimi: 3,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka dhe/ose modeli italiane
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1081
894 Shikime

Detajet e njoftuesit

selami (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


PAJISJE PASTICERIE

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu