>

Shes apartament

Shitje

1,900,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shes apartament. Apartament 1+1. Lagjia Vullnetari Elbasan. Ne gjendje te mire . Pallat i vjeter . Per arsye personale shitet me cmim okazion. Cmimi 19 milion leke te vjetra. Na kontaktoni ne tel ose whatsapp per detaje: nr.0694623477.
Çmimi: 1,900,000 LEKË    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Çmimi i diskutueshëm ? Jo

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1091
794 Shikime

Detajet e njoftuesit

Miri (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu