>

Zetor Ford 8340

Shitje

15,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Zetori esht gati per cdo lloj prove shitet per arsye emigrimi

Çmimi: 15,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1093
1015 Shikime

Detajet e njoftuesit

alesio (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu