>

Samsung Galaxy Note 10 Plus 512GB

Shitje

600 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Vjen me: Samsung Galaxy Note 10 Plus 512GB i ri Kufje origjinale Kabllo USB Type-C Lidhës USB (C në A) Karikues origjinal Kabllo origjinale e të dhënave USB Kufje origjinale 3.5 mm Udhëzues Përdorues Kartë garancie Shkarkimi i simulit Pin Kontaktoni me mua Tani nëse jeni të interesuar. WHATSAPP: +5511981977479
Çmimi: 600 EUR    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka Samsung
Modeli Galaxy Note 10 Plus
Çmimi i diskutueshëm ? J

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1096
1101 Shikime

Detajet e njoftuesit

juris (3)
+3xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Samsung Galaxy Note 10 Plus 512GB

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu