>

Usta pllakash

Ofrohet pune

Përshkrimi dhe çmimi

Kerkoj 4 ustallarë pllakash për në gjermani kush eshte i interesuar te kontaktojë ne nr tele. 004917624306171. Pagesa e kenaqeshme.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Pozicioni ose profesioni Pllakaxhi
Kompania, institucioni ose fusha Gjermani

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1145
617 Shikime

Detajet e njoftuesit

shpetimdifi1 (1)
00xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Usta pllakash

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu