>

Okazion ulje e cmimit

Shitje

2,800,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Apartamenti eshte 1+1,60m2, ndodhet ne lagjen Vullnetari ose sic njihet Banesa. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues dhe sapo eshte rinovuar totalisht. Duke nisur qe nga suvatimet e te gjithe ambjenteve, lyerje, instalime hidraulike dhe elektrike,hidrosanitare, shtrim i dyshemese me pllaka cilesore. Dyer e dritare te reja, duke inkluduar dhe te gjitha dritaret dhe dyert duralumin. Cdo punim eshte bere me materiale teper cilesore dhe moderne.S'ju mbetet gje tjeter vecse te hyni te jetoni ne te. Cmimi:28 milion  leke. Mund te na kontaktoni ne cel dhe whatsapp.0694623477 . Shihni fotot ju lutem por per me teper mund te na vizitoni.

Çmimi: 2,800,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 3
Zona ose lagjja Lagjia Vullnetari
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1149
867 Shikime

Detajet e njoftuesit

Miri (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Okazion ulje e cmimit

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu