>

Shitet Shtepi Private Lagja Kala

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private ne lagjen Kala prane rruges Egnatia. Truall 317m2 dhe ndertese 210.38 m2. Tel: 069 801 7777

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni S
Zona ose lagjja Kala

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1151
658 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mikel  (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Shtepi Private Lagja Kala

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu