>

Mjellse misri gaspardo

Shitje

150 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shes mjellse misri gaspardo italjane... nje vit kam qe qe kam marr nga italia!!!e shes per arsye mos perdorimi....cmimi 150.000lek

Çmimi: 150 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 1166
123 Shikime

Detajet e njoftuesit

teknopont1 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu