>

Berber shop M.M.V

100 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Kur flasim për estetikë dhe parukeri, jo domosdoshmërisht bëhet fjalë vetëm për femra. Trajtimi dhe kujdesi për veten është bërë tashmë njësoj i rëndësishëm për të dy gjinitë. Tek berber shop M.M.V ju jepet mundësia të provoni prerje flokësh e stilime moderne e bashkohore, heqje mjekre me brisk e makinë dhe trajtim fytyre me krem! Çmimet janë tepër konkuruese : 100 lekë të reja; 200 lekë të reja; 300 lekë te reja. Adresa : Lagjia : “ Kongresi Elbasanit ”, Rruga : “ 28 Nëntori ” (Pranë Dinamos) Elbasan. Nese dëshironi mund të rezervoni në numrin e celularit : 0694524949 .Ju mirpresim çdo ditë nga ora 08:30 – 14:30 si dhe 16:30 – 21:00.

Çmimi: 100 LEKË    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Ofroj shërbim / Kerkoj shërbim Ofroj shërbim
Çmimi i diskutueshëm ? Jo

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 348
2300 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ardit Sula (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Berber shop M.M.V

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu