>

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke me siperfaqe 644m2,me çmim 5000 leke te reja m2. Toka ndodhet ne lagjen: 5 Maji (Rrapishte).Per me shume informacion na kontaktoni ne nr e tel 0695383008.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 644m2
Zona ose fshati Rrapishte
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 562
1350 Shikime

Detajet e njoftuesit

Floriani (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet toke

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu