>

Shiten 7 hektare ullishte

700,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet 7 hektare ullishte (70000 m2), me sistem vaditje dhe rezervuare, me dokumenta pronesie te rregullta. Çmimi 10 euro per m2. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e tel: 0694615558. Ju mirepresim.

Çmimi: 700,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Sipërfaqja 70000 m2
Zona ose fshati Elbasan
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 633
2474 Shikime

Detajet e njoftuesit

Tani. (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shiten 7 hektare ullishte

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu