>

Shitet ferme 3000m2

5,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet ferme me siperfaqe 3000m2, me tapi te rregullt. E mbjelle me ullinj, pjeshke e peme te tjera te ndryshme. Ferma ndodhet 5km larg Elbasanit. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Çmimi 5 000 000 leke te reja i (padikutueshem). Per me shume informacion na kontaktoni ne numrat e telefonit: 0696133504 ose 0035554830854. Ju mirepresim.

Çmimi: 5,000,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 3000 m2
Zona ose fshati Byshek
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 634
1342 Shikime

Detajet e njoftuesit

Edi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet ferme 3000m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu