>

Vaj ulliri i fresket, 200 litra

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Kam vaj ulliri te fresket nga ullishtat përreth Elbasanit. Pemët 10 vjecare. Kam 200 litra ne total. Cimi i reduktuar ne 5.8 lek/liter. Faleminderit nga Sokoli. Telefononi në numrin e cel: 0692196864

I have new olive oil. quality neighborhoods around Elbasan. 10 year old Olives. I have 200 liters of total oil. With respect for friends and society I have reduced the price 5.80 lek / liter. flm from un Sokoli 0692196864

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 654
921 Shikime

Detajet e njoftuesit

Elbasani Im (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Vaj ulliri i fresket, 200 litra

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu